Dodacie podmienky

Objednávky vybavujeme priebežne a jednorazovo. Orientačná doba expedície su  3 pracovné dni. Všetok objednaný tovar Vám bude zaslaný súčasne podľa našich obchodných podmienok. Objednávky sa zasielajú naraz – t.j. dobu expedície pre celú objednávku je potrebné rátať podľa výrobku s najdlhšou dobou expedície. Môže sa však stať, že napriek našej maximálnej snahe, je Vami zvolený tovar dočasne alebo úplne vypredaný. V tomto prípade Vás budeme neodkladne informovať na Vami zadanú kontaktnú e-mailovú adresu. V prípade, že sa rozhodnete doobjednať tovar, urobte tak do 10.00 h nasledujúceho dňa od zaslania Vašej predchádzajúcej objednávky. Doobjednaný tovar Vám potom zašleme súčasne s prvou objednávkou.

Termín dodania

Dodacia lehota je najneskôr do 5 pracovných dní po obdržaní objednávky. Tento termín je však hraničný, zvyčajne Vám tovar príde do 3 pracovných dní,vo väčšine prípadov expedujeme tovar do 24hod. Každú objednávku sa snažíme vybaviť v čo najskoršom termíne. Vo výnimočných prípadoch, sa termín dodania môže predĺžiť z dôvodu nedodania tovaru od dodávateľa, o zmene dodacej doby vás budeme informovať e-mailom. V prípade, že objednaný tovar nebude možné zaslať podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime Vám predpokladaný termín dodania a vyžiadame si Vaše odsúhlasenie. Ak si objednáte tovar, ktorý distibútor vypredal, prípadne z akýchkoľvek dôvodov stiahol z predaja, a neinformoval nás o tom, okamžite po zistení tejto skutočnosti vás budeme kontaktovať (e-mailom)/MOMENTALNE MAME VŠETOK TOVAR SKLADOM/. Po vybavení objednávky vždy zákazníka informujeme, že jeho objednávka bola zaslaná. Ak zásielku neobdržíte po uplynutí 2 týždňov, odporúčame informovať sa mailom,skype,icq. Stáva sa totiž, že zákazníci nedostanú oznámenie z pošty o uložení zásielky.

Spôsob dodania

Objednaný tovar zasielame poštou. Ku každej objednávke prikladáme doklad o predaji,ak sa tak nestane,prosím kontaktujte nas a my vám ho nasledne zašleme. Doklad slúži zároveň ako dodací list. Poštovné pri objednávke Vám účtujeme poštovné a balné náklady vo výške 2 € pri zvolení platby na dobierku pripočitávame k poštovnému poplatok 1,30€ za dobierku/3,30€/ .Pri objednávke nad 60€ poštovné a balné neučtujeme.Pri zvolení platby na dobierku budeme učtovať iba poplatok za dobierku v hodnote 1,30€.Pri platbe vopred na učet dobierku neučtujeme. Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku. Pri objednávke do zahraničia poštovné vypočítavame individuálne podľa hmotnosti zásielky a štátu, do ktorého zásielku posielame.Cenník sa aktualizuje podla sadzby Slovenskej pošty a.s.